To warsztaty, które pozwolą Twojemu dziecku przenieść się do czasów Słowian. Poznają barwną kulturę słowiańską, spróbują samodzielnie upieczonego, świeżego i wartościowego chleba według pradawnej receptury, przygotowanego w glinianym piecu opalanym drewnem. Każde dziecko stworzy swój własny tradycyjny strój słowiański oraz wspaniałe, malownicze wianki. Będziemy obchodzić magiczne święto Kupały. Wykonamy prawdziwe naczynia wypalane w ognisku. Poznamy najciekawsze zioła lecznicze i będziemy robić z nich własne kompozycje herbaciane. Ten program warsztatów jest szczególnie dedykowany dzieciom, które lubią majsterkować oraz rozwijać umiejętności manualne.
499 zł

10-14.08.2020

TERMINY
Słowiański Gród
TERMINY

13-17.07.2020

499 zł
To przygoda dla wszystkich fanów Harry'ego Pottera, w trakcie której dzieci wcielą się w role młodych adeptów magii i czarodziejstwa, rodem z Hogwartu. W pierwszym dniu zostaną przydzieleni do jednego z 4 niesamowitych domów; Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff lub Ravenclaw, wezmą udział w treningach latania na miotle i ekscytującym meczu Quidditcha. W trakcie swojej przygody będą uczęszczali na lekcje eliksirów, wróżbiarstwa i zielarstwa. Odbędą się specjalne warsztaty w ogrodzie prof. Sprout, gdzie wszyscy zasadzą swoje własne rośliny. Poznamy ukryte sekrety komnaty tajemnic, wybierzemy się do Zakazanego Lasu, w poszukiwaniu magicznych zwierząt. Podsumowaniem nauki w Szkole Magii będzie Turniej Trójmagiczny, a jego zwieńczeniem wycieczka do Hogsmeade oraz pasowanie na czarodzieja z uzyskaniem dyplomu ukończenia nauki.
499 zł

20-24.07.2020

TERMINY
W świecie Magii

Zapisz się już dzisiaj! 

Zapisz się do 21.06,
a otrzymasz 10% rabatu. 

Półkolonie oferowane przez naszą firmę skierowane są do dzieci w wieku 6-10 lat.

W ich trakcie Twoje dziecko będzie miało szanse przeżyć niesamowitą przygodę, zawrzeć nowe przyjaźnie, a także zaspokoić swoją naturalną potrzebę poznawania otaczającego go świata, poprzez organizowane różnorodne naprzemienne zajęcia statyczno-ruchowe.

W trakcie trwania zajęć Twoje dziecko będzie miało możliwość samodzielnego przygotowania najprostszych posiłków, obcowania z naturą w pobliskim lesie, spędzania czasu w ogrodzie społecznym ze zwierzętami.

Ponadto umiejętności zdobywane na naszych półkoloniach są w konkretnym działaniu - przez udział w zabawie w „kogoś lub coś”. Ta zabawa w naturalny sposób doskonali charakter dziecka, rozwija dzielność, uczynność, dostarcza wiedzy i umiejętności, wyzwala samodzielność i inicjatywę dzieci wykorzystując charakterystyczną w tym okresie aktywność dziecka.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych tematycznych programach półkolonii prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów z pasją.

 

Kubusiowe Opowieści
Zabawa dla wszystkich miłośników Stumilowego Lasu.  W jej trakcie, Twoje dziecko spotka się ze swoimi ulubionymi bohaterami, aby wybrać się z nimi m.in. do ogrodu Królika, gdzie posadzi swoje własne jadalne rośliny, spotka się z przyjaznymi zwierzętami takimi, jak koziołek, osiołek i króliczki. Będzie miało okazję upiec swoje miodowe ciasteczka dla wszystkich przyjaciół Krzysia. Wspólnie wybierzemy się na poszukiwania Hefalumpów, a także zbudujemy wspaniały szałas dla Kłapouchego. Weźmiemy udział w poszukiwaniach ogonka osiołka. Nauczymy się brykać z Tygryskiem oraz posłuchamy mądrych opowieści Sowy.

formularz

Mapa strony

Kontakt

Media Społecznościowe

Gdynia

571 823 153 

kontakt@bomboweanimacje.pl